FNC 5 SA PRESÚVA DO TIPOS Arény – Zimný štadión Ondreja Nepelu. Tí z vás, ktorí už majú svoje lístky, dostanú od Predpredaj.sk email s novou stupenkou s ešte lepšími (drahšími) miestami a najlepším výhľadom.

Attila ide do zápasu s veteránom UFC!

Fight Night Challenge nedávno odkryla dátum svojho v poradí štvrtého eventu, ktorý sa bude konať už 13.5.2023 v Mestskej športovej hale Trnava. Na turnaji Fabriq 2 sa Attila Végh v staredowne postavil zoči-voči svojmu budúcemu súperovi, ktorým bude bývalý bojovník UFC Eric Spicely.

Šampión Bellatoru sa tak znova postaví do ringu organizácie, v ktorom už zvíťazil nad Patrikom Kinclom a Američanom Emanuelom Newtonom. Spicely bude rozhodne tvrdým orieškom, čo dokázal aj v Nitre v poslednom zápase, v ktorom ukončil Bulhara Zlateva už v priebehu prvej minúty.

Spicely je známy aj za veľkou mlákou, kde sa počas kariéry sa predstavil v slávnej šou UFC The Ultimate Fighter a na konte má skalp z prostredia najslávnejšej klietky sveta aj triumf nad bývalým titulovým vyzývateľom Jona Jonesa v UFC, Brazilcom Thiagom Santosom.

Nedávno dokonca zaujal aj odmietnutím ponuky od prezidenta UFC Dana Whitea, ktorý ho chcel získať do nového fackovacieho projektu s názvom Power Slap.