FNC 5 SA PRESÚVA DO TIPOS Arény – Zimný štadión Ondreja Nepelu. Tí z vás, ktorí už majú svoje lístky, dostanú od Predpredaj.sk email s novou stupenkou s ešte lepšími (drahšími) miestami a najlepším výhľadom.

Attila Végh: Príď ma osobne podporiť do Trnavy a vyhraj 2 x 100 € voucher do attilavegh.sk

Už 13. mája 2023 sa Attila Végh predstaví v svojom poslednom zápase pred decembrovou odvetou storočia. Trnavská mestská hala bude hostiť jeho duel s veteránom UFC, v ktorom má veľkú motiváciu zvíťaziť. Každý jeho fanúšik pri tomto historickom momente nemôže v žiadnom prípade chýbať. Príď osobne podporiť Attilu Végha a nabiť ho energiou pred najnáročnejšou prípravou v kariére.

Lístky sú dostupné v sieti predpredaj.sk, kde nájdeš aj posledné najlacnejšie miesta s bezchybným výhľadom do ringu od 20 €.

To však nie je všetko. Každý, kto si od dnešného dňa do konca apríla zakúpi lístok na FNC 4 v Trnave, sa automaticky zapojí do súťaže o 100-eurový voucher využiteľný na e-shope attilavegh.sk. Žrebovať budeme dvoch výhercov.

Každý lístok = jedna „vstupenka“ do súťaže. V prípade, že kúpiš 5 lístkov pre seba a kamarátov alebo rodinu, do súťaže sa zapojíš až 5-krát.

Výhercov budeme žrebovať v spolupráci s predpredaj.sk a kontaktujeme ich e-mailom bezprostredne po ukončení galavečera FNC 4.