FNC 5 SA PRESÚVA DO TIPOS Arény – Zimný štadión Ondreja Nepelu. Tí z vás, ktorí už majú svoje lístky, dostanú od Predpredaj.sk email s novou stupenkou s ešte lepšími (drahšími) miestami a najlepším výhľadom.

Baron prijal obrovskú výzvu! Jeho súper chcel pôvodne Tresora

V ringu Fight Night Challenge, sa v rámci štvrtého eventu organizácie predstaví opäť influencer Baron, ktorý má na konte zatiaľ jediný duel v boxe. V ňom nestačil na treťom gala organizácie na Flexkinga, ktorý ho knokautoval v druhom kole.

Tentoraz sa kontroverzný podnikateľ predstaví v súboji so súperom, ktorého skúsenosti s boxom sú na vysokej úrovni. Aktuálne pracuje ako boxerský tréner v známom bratislavskom gyme Chaoss a TFC Bratislava. Adam Berger známy ako Bergino, má na konte viac ako 20 amatérskych zápasov v boxe.

„Výzvu do FNC 4 som prijal aj na základe Erika Tresora, ktorý ma vyzval. Chcel by som spojiť príjemné s užitočným a pobiť sa. Viacerí ma poznajú ako komika, ale ešte pred „content makingom“ som sa venoval dlhé roky boxu.“

„Nakoľko Erika do zápasu nepustí zranenie a stretneme sa tak asi až na ďalšom turnaji FNC, tak mi je jedno, s kým teraz pôjdem. Naskytla sa mi navyše šanca zbiť nesympatického človeka a ešte mať aj za to zaplatené. Bol by som blbec, keby som do toho nešiel. Navyše sa dobre z takého trotla robí sranda, úprimne sa na to teším,“ konštatoval boxer, zabávač a influencer Adam Berger.