FNC 5 SA PRESÚVA DO TIPOS Arény – Zimný štadión Ondreja Nepelu. Tí z vás, ktorí už majú svoje lístky, dostanú od Predpredaj.sk email s novou stupenkou s ešte lepšími (drahšími) miestami a najlepším výhľadom.

Bartlovi sa zmenil súper! Bývalí parťáci pôjdu proti sebe

Karol Ryšavý utrpel na prvom turnaji novej organizácie Fabriq MMA nepríjemné zranenie, ktoré ho vyradilo zo odvetného súboja s Marekom Bartlom. Postojárska a MMA stálica sa ale prakticky okamžite dozvedela meno súpera, ktorým je Robo Pukač.

„Napadlo mi, že je Marek voľný, tak som sa ozval, že či to nedám s ním. Marek mi príde ako adekvátny súper. Trénovali sme spolu 5-6 rokov, ale nebudeme sa šetriť, no nebudem na neho ani nadávať, keďže sme spolu prežili aj pekné chvíle,“ ozrejmil Pukač.

„Bál som sa, že prídem o zápas. S Robom sme nikdy neboli nejakí extra kamoši. Nechodili sme spolu von, ale ani sme sa nehejtovali. Nemôžem povedať, že je tam nejaká nenávisť. Jediné čo ma zamrzelo je, že bez slova odišli. Čo troška odrzkadľuje, aký má kto charakter,“ reagoval Marek Bartl.

Obaja sú mimoriadne skúsení z prostredia MMA. Bartl má za sebou pred štartom kariéry v zmiešaných bojových umeniach omnoho viac skúseností z postojových duelov. „Je to môj prvý boxerský zápas, čiže nebudem nad tým rozmýšľať ako to dopadne. Nič tam nejdem podceniť a rozmýšľať dopredu nad tým, čo spravím, keď bude nahúlený alebo tak,“ reagoval Pukač na otázku redaktora vo videu FNC.

Bartl sa posunul do vyššej váhovej kategórie, čo je na ňom aktuálne aj výzorovo vidieť. Jeho skúsenosti sú určite omnoho väčšie a je známy tým, že rád na súperov v boji tlačí. Naopak Robo Pukač má aktuálne za sebou mimoriadne podarený súboj s Tomášom Bolom v Oktagone a patrí medzi najtechnickejších fighterov na scéne! Aj vďaka tomu sa 27.12 máte na čo tešiť!