FNC 5 SA PRESÚVA DO TIPOS Arény – Zimný štadión Ondreja Nepelu. Tí z vás, ktorí už majú svoje lístky, dostanú od Predpredaj.sk email s novou stupenkou s ešte lepšími (drahšími) miestami a najlepším výhľadom.

ĎAKUJEME, TRNAVA. Fight Night Challenge 4 sme vypredali a mierime do Bratislavy!

V poradí štvrtý galavečer Fight Night Challenge bol vypredaný do posledného miesta. Viac ako 2500 fanúšikov bojových športov si prišlo na vlastnej koži užiť skvelé zápasy skusených profesionálov aj úplných nováčikov, ktorí prijali náročnú výzvu. Plná hala burácala pri tvrdých úderoch, nechýbali prekvapivé knockouty a už tradične aj nečakané momenty, ktoré priniesli populárne osobnosti. Všetky oči pochopiteľne smerovali k hlavnému zápasu večera medzi Monstrom a Rytmusom, v ktorom sa z víťazstva tešila česká MMA legenda. Na druhej strane, jednotka slovenského rapu ustála extrémne tvrdé údery, ktoré by zložili aj tých najskúsenejších.

Postaví sa Rytmus ešte niekedy v budúcnosti do ringu? Aj my sa už nevieme dočkať momentu, kedy sa dozvieme odpoveď na túto otázku.

Obzvlášť nás teší spolupráca s OKTAGON.TV, ktorá nám zabezpečila stopercentne plynulý prenos pre všetkých divákov pri televíznych obrazovkách. Vysokokvalitný a stabilný prenos z FNC 4 sledovali diváci doslova z celého sveta. Dobrou správou je, že kompletný záznam si ešte stále môžeš pozrieť na tomto linku.

Ako už viete, Fight Night Challenge 5 mieri v decembri do Bratislavy, kde sa môžete tešiť na ďalšie zápasy známych osobností aj skúsených boxerov. Prvým veľkým oznámením bol zápas medzi raperom Momom a hokejistom Marcelom Hossom, ani zďaleka však nekončíme. Máme pre vás množstvo prekvapení a už sa nevieme dočkať, keď vám prezradíme viac. Predaj lístkov spúšťame už o pár dní.

Vidíme sa 2. decembra v Bratislave!