FNC 5 SA PRESÚVA DO TIPOS Arény – Zimný štadión Ondreja Nepelu. Tí z vás, ktorí už majú svoje lístky, dostanú od Predpredaj.sk email s novou stupenkou s ešte lepšími (drahšími) miestami a najlepším výhľadom.

Dominiku Mirgovú už o pár týždňov čaká súboj s Aless! Videla som jej videá a technicky som na tom…

Fight Night Challenge pripravuje v poradí svoj tretí galavečer, ktorý sa bude konať znova v magických priestoroch Bobyhall v Brne už 27.12.2022. Medzi zúčastnenými borcami nebudú chýbať ani boxerské stálice ako Erik Tlkanec, Tommy Zold, David Zold, Michal Plesník či vychádzajúce hviezdy Marián Mišalko a Dodo Koller.

Chýbať znova nebudú ani súboje celebrít, z ktorých najviac fanúšikov zaujal trashtalk medzi Barónom a Flexkingom. Rovnako atraktívny a zároveň jemne kontroverzný bude aj boxerský súboj raperky Aless so speváčkou Dominikou Mirgovou.

„Dva mesiace prípravy mám za sebou, začalo ma to baviť, je to extrémne náročné. Myslím si, že v tom viem lepšie plávať. Nikdy som to nerobila, aj napriek tomu cítim, že som v tom viac doma. Videla som videá Aless a mám pocit, že som sa technicky dostala minimálne na jej úroveň, aj keď sa boxu venovala už predtým. V tréningu sme pokročili do tej fázy, že aktuálne drilujeme rýchlosť a kondíciu,“ konštatovala Dominika, ktorú pripravuje na boxerský tréner Maroš Vyskoč v Spartakus Fight Gym Trnava

Okrem fyzickej pripravenosti, známa speváčka nezabudla ani na psychický aspekt, ktorý výrazne vstupuje do prípravy i samotného zápasu. „Ten stres pred zápasom môže spraviť svoje. Idem do niečoho, s čím som sa nikdy nestretla. Verím, že budem vedieť v deň zápasu čo mám robiť, na to sa bude zameriavať posledný mesiac prípravy aj na tréningu a aj s mentálnym trénerom Radkom (Šefčíkom).​​​​​​ ​Je to super, vždy sa teším na každý telefonát s ním.“

Myslím, že mi to dáva veľa. Každý, kto sa musí pripraviť na podobnú športovú a psychickú záťaž v tak krátkom čase by mal podľa môjho názoru spolupracovať s odborníkom v tomto smere,“ pokračovala v rozhovore úspešná speváčka. 

Organizácia pre fanúšikov boxu a kvalitnej šou pripravila i súboj rapera Erika Tressora s Martinom Valihorom a v ringu by znova nemal chýbať ani Rytmus, ktorého súpera zatiaľ FNC nezverejnila. Lístky na gala si môžete zakúpiť už teraz na predpredaj.sk.