FNC 5 SA PRESÚVA DO TIPOS Arény – Zimný štadión Ondreja Nepelu. Tí z vás, ktorí už majú svoje lístky, dostanú od Predpredaj.sk email s novou stupenkou s ešte lepšími (drahšími) miestami a najlepším výhľadom.

Najlepší boxér vo svojej váhovej kategórií

Tieto Vianoce sa zapíšu do histórie! Zápasnícky turnaj Fight Night Challenge 3 chystá viaceré prekvapenia. Medzi nimi sa nájdu aj historické okamihy, ako napríklad bitka priamo na tlačovke a plánovaný je aj prvý súboj medzi dvoma ženami. A na bitku v rignu sa už pripravuje speváčka Dominika Mirgová a raperka Aless Capparelli. Zatiaľ, čo u superstaristku to baví a na niečo podobné by sa dala nahovoriť znovu, jej súperka hovorí, že ide o jednorázovú záležitosť. Ktovie, ako to nakoniec dopadne.

Jedni z najpočúvanejších slovenských interpretov sa predstavia v ostro sledovanom súboji. Raperi Separ a Majk Spirit síce s bojovými športmi nemajú žiadne skúsenosti, za sebou však majú dlhé týždne náročnej prípravy. Majk Spirit sa dokonca za tréningmi vydal aj do mekky bojových športov – do Thajska. Separa trénuje v Bratislave známy zápasník MMA Marek Bartl a ten ho podľa jeho slov vôbec nešetrí.

Attilu Végha čaká stret s minulosťou

Attila Végh sa vráti do boxerského ringu v očakávanom zápase proti Emanuelovi Newtonovi. Obaja sa v rokoch 2012 a 2014 už stretli v boji podľa pravidiel MMA v organizácii Bellator a majú medzi sebou zhodné skóre 1:1. „Attila, počul som, že si tanečník. V ringu to medzi nami tanec nebude. Prichádzam so srdcom, silou a veľmi silnou mysľou, aby som ťa knokautoval,“ odkázal americký borec populárnemu Slovákovi, čím narážal na jeho nedávne účinkovanie v tanečnej šou.

Stavte si vo Fortune na svojho favorita

Chcete staviť na prestížne podujatie Fight Night Challenge? Využite atraktívnu stávkovú ponuku vo Fortune. Ak sa navyše teraz zaregistrujete, získate dva fantastické bonusy – stávku bez rizika až za 100 eur a 100 voľných zatočení v online kasíne. Každý deň tu nájdete stovky stávkových príležitostí s tými najlepšími kurzmi a staviť si môžete na tie najrôznejšie športy a súťaže.