FNC 5 SA PRESÚVA DO TIPOS Arény – Zimný štadión Ondreja Nepelu. Tí z vás, ktorí už majú svoje lístky, dostanú od Predpredaj.sk email s novou stupenkou s ešte lepšími (drahšími) miestami a najlepším výhľadom.

FNC 4 ponúkne megazápas v boxe!

V ringu FNC 4 sa totiž 13.mája 2023 predstavia aj ikony amatérskeho boxu Slovenska, ktorými sú Viliam Tankó a Michal Takács.

Takács je 18-násobným majstrom Slovenska v boxe, na olympiáde mládeže v roku 2014 v Číne obsadil piate miesto a na Európskom šampiónate skončil trikrát piaty, rovnako sa dvakrát umiestnil na piatom mieste na Majstrovstvách sveta.

Viliam Tankó obsadil tretie miesto na Európskom šampionáte. Na prestížnych Európskych hrách v Baku skončil rovnako na bronzovej pozícii a domáci titul získal celkovo 15-krát. Úspešných borcov trénujú kvalitné mená slovenského boxu, ktorými sú majstri pästiarskeho umenia Pavol Hlavačka a Tomi „Kid“ Kovács. 

K tomuto súboju sa okrem viacerých fanúšikov vyjadrili v komentároch aj známe osobnosti ako zápasník Róbert Rácz, boxer Tommy Zold, Erik Tlkanec, raper Dynamic či Flexking. „Toto bude svátek boxu,“ napísal Flexking, „Vysoká škola boxu,“ týmito slovami opísal tento súboj Zold. „Presne takíto chlapci si zaslúžia byť na očiach pred toľkými ľuďmi,“ napísal úspešný boxer Erik Tlkanec.