FNC 5 SA PRESÚVA DO TIPOS Arény – Zimný štadión Ondreja Nepelu. Tí z vás, ktorí už majú svoje lístky, dostanú od Predpredaj.sk email s novou stupenkou s ešte lepšími (drahšími) miestami a najlepším výhľadom.

História sa bude prepisovať! Na FNC 3 nás čaká až 50 kilogramov rozdielu!

Obaja to neplánovali, no aj napriek tomu sa to stalo. Dvanásťnásobný majster Slovenska v boxe Michal Zátorský si povedal, že to predsalen skúsi.

„Vzniklo to tak, že som bol v šatni a rozprával som sa s Attilom. So žartu som spomenul meno Alexa Cvernu. Bude to súboj veľkého a tučného, proti malému a chudému (smiech),“ konštatoval Zátorský, pričom pokračoval vetou, že takýto zápas na česko-slovenskej scéne ešte nebol. S čím mnohí súhlasia.

„Aj keby som tri kolá len skákal a trafím ho raz za kolo, tak vyhrám, pretože som bol aktívnejší. Viem si to v hlave vyhodnotiť, či kolo vyhrám alebo nie. Veľmi ho nesledujem. Je ťažký a veľmi pomalý, hopká si z jednej nohy na druhú,“ konštatoval zverenec OFA Gymu, ktorý box zo všetkého najviac miluje.

Alex Cverna vo Fight Night Challenge už zápasil so Samuelom „Pirátom“ Krištofičom. V tomto duely jasne ukázal, že aj napriek tomu, že bol ťažším borcom mu rýchlosť ani kondícia nechýbali. Šetriť ľahkého borca rozhodne nemieni. S tým, že zápas skončil remízou sa dodnes nevie stotožniť. „Úprimne nechápem, prečo to bola remíza, ale nechcem to ďalej rozvádzať. Ide sa ďalej.“

„Poviem to takto, ak bude len poskakovať a šprintovať, tak mu pogratulujem k bežeckému tréningu a zápas ukončím odchodom z ringu. Beriem to ako každý zápas, v ktorom si fanúšikovia zaplatia za šou,“ konštatoval Alex Cverna, ktorý sa na zápas pripravuje v priestoroch Spejbl Gymu v Prahe, kde údajne musí sparovať s ľahšími súpermi len prednou rukou, aby ich nespôsobil závažné zranenia.

Fight Night Challenge tak znova pripravila atraktívny súboj, v ktorom to bude hlavne o rýchlosti, tvrdosti a taktike!