FNC 5 SA PRESÚVA DO TIPOS Arény – Zimný štadión Ondreja Nepelu. Tí z vás, ktorí už majú svoje lístky, dostanú od Predpredaj.sk email s novou stupenkou s ešte lepšími (drahšími) miestami a najlepším výhľadom.
Flexking, Strýco Filip

Prišiel sa mu pomstiť. Flexking len pár dní pred zápasom napadol Strýca Filipa

Medzi rivalmi to naozaj vrie, už dlhšiu dobu si totiž pravidelne vymieňajú množstvo štipľavých poznámok. Mali sa do seba pustiť až na turnaji Fight Night Challenge 6, no Flexkinga súper vyprovokoval až natoľko, že mu došla trpezlivosť. Rozhodol sa preto, že si to s ním vybaví ručne stručne ešte pred ich zápasom. Na Instagrame zverejnil video, ktoré už stihlo obletieť internet.

Foodbloger len nedávno na svojich sociálnych sieťach uverejnil video, ktoré vyvolalo vášne po internete, aj u samotného Flexkinga. Pripravil si pre neho nepríjemné prekvapenie. „Dneska sme si dali vyrobiť propagačný materiál, ktorý nám bude propagovať Flexking,“ povedal komik. Hneď potom, spolu so svojou partiou, nálepkami polepil raperove nové auto. Populárneho slovenského umelca to značne rozohnilo, pretože hrozilo, že mu Strýcove nálepky poškodia lak auta. Okamžite sa preto rozhodol ísť do autoservisu, kde mu ich profesionálnym spôsobom odstránili z povrchu vozidla.

Odpoveď prišla po vyše dvoch týždňoch. Raper mu chcel tento žart“ oplatiť, tak si zistil jeho polohu a konfrontoval ho. „Myslíš si, že si môžeš lepiť nálepky na auto? To sa akože robí?,“ opýtal sa ho priamo do očí a vzápätí mu uštedril facku. Potom sa začali biť a skončili na zemi, kým ich po chvíli od seba oddelili.

Flexking sa neskôr na sociálnej sieti k tomuto incidentu vyjadril: „Viete, že mám v ruke granát, ktorým môžem ohroziť človeka. Keď idem s niekým do zápasu, samozrejme, že neprídem a nena****m mu na bradu, alebo mu nedám silnú facku, pretože nechcem ohroziť ten zápas“.

Fanúšikovia oboch táborov to môžu považovať za fantastickú pozvánku na blížiaci sa galavečer. Vyhrotený duel sa uskutoční už 20. apríla v TIPOS Aréne v Bratislave. Na nabitej štartovke sa predstaví množstvo známych mien, vďaka ktorým bude o zábavu postarané.