FNC 5 SA PRESÚVA DO TIPOS Arény – Zimný štadión Ondreja Nepelu. Tí z vás, ktorí už majú svoje lístky, dostanú od Predpredaj.sk email s novou stupenkou s ešte lepšími (drahšími) miestami a najlepším výhľadom.

Rytmus na FNC 4 nastúpi proti českej legende MMA: Toto je iný level!

Rytmus prijal ďalšiu obrovskú výzvu, tentoraz v ringu Fight Night Challenge nastúpi proti česko-slovenskej legende MMA, ktorou je Petr “Monster“ Kníže. Rodák z Prahy absolvoval v klietke pätnásť profi zápasov, z ktorých si pripísal trinásť víťazstiev.

Jeho posledným zápasom bol odvetný stret s Davidom Kozmom, proti ktorému si to rozdal v titulovom boji welterovej divízie Oktagonu. V zápase napokon triumfoval na body Kozma a ich vzájomné skóre tak vyrovnal na jedna jedna.

Rytmus má v boxe na konte tri zápasy, v ktorých nastúpil proti Marpovi, Molochovi a zápasníkovi Borárosovi. Jeho box je na vyspelej úrovni, teraz ho ale preverí borec, ktorý patrí medzi priekopníkov MMA v Česku. Prvý profizápas si “Monster“ pripísal už v roku 1999 a známy je aj príbeh o jeho súboji, ktorý sa konal v provizórnych podmienkach a trval neskutočných 55 minút. Aj také boli začiatky kariéry známeho bojovníka.