FNC 5 SA PRESÚVA DO TIPOS Arény – Zimný štadión Ondreja Nepelu. Tí z vás, ktorí už majú svoje lístky, dostanú od Predpredaj.sk email s novou stupenkou s ešte lepšími (drahšími) miestami a najlepším výhľadom.

TRESOR vs VALIHORA! Súboj hudobníkov, ktorí box pestovali ako vášeň

Svetovo preslávený bubeník Martin Valihora sa predstaví na v poradí treťom galavečere Fight Night Challenge. Jeho súperom bude raper Erik Tresor, ktorý má s boxom rovnako ako Martin bohaté skúsenosti. „V mladosti som robil karate. Mal som skúsenosť s bojovým športom a bolo by mi to vždy sympatické. Skúsenosti z ringu nemám ako má Erik, chcem aby tento zápas hovoril o rešpekte, k úcte k tomuto bojovému umeniu,“ konštatoval Valihora, ktorý sa okrem boxerne v Petržalke pripravuje aj v Amerike v Gleason´s Gyme v New Yorku.

Erik Tresor má rovnako odboxované svoje. Medzi boxeristami má povesť zdatného sparing-partnera, ktorý je rýchly a tvrdý. Ako prezradil sám, na súboj s vyšším a ťažším Valihorom sa teší a k súperovi prechováva prirodzený rešpekt. „Martina uznávam za to, čo dokázal v rámci kariéry. Na tento súboj sa veľmi teším, je pravdou, že k nemu cítim úctu a rešpekt aj preto, že je takmer vo veku môjho otca. To však nič nemení na tom, že nás čaká športový duel, v ktorom so seba dám maximum,“ konštatoval talentovaný raper.