FNC 5 SA PRESÚVA DO TIPOS Arény – Zimný štadión Ondreja Nepelu. Tí z vás, ktorí už majú svoje lístky, dostanú od Predpredaj.sk email s novou stupenkou s ešte lepšími (drahšími) miestami a najlepším výhľadom.

Fanúšikovia FNC sa tejto odvety dočkali! Ikony proti sebe v Trnave

Na karte FNC 4 sa bude konať ďalší atraktívny duel, v ktorom sa stretne MMA zápasník Marek Bartl s Karolom Ryšavým. Pôjde o odvetu, ktorá už raz bola na pláne.

Obaja sa stihli stretnúť v MMA súboji v júni 2021 na Oktagon 25. V zápase zvíťazil na body po atraktívnom priebehu borec zo Spartakus Fight Gym Trnava Karol Ryšavý. Odveta dvoch ikonických zápasníkov najväčšej česko-slovenskej organizácie sa mala konať v inej disciplíne, a teda v boxe už na turnaji FNC3. Ryšavý, ale pred duelom utrpel v súboji s Vladom Lengálom na turnaji Fabriq MMA nepríjemné zranenie, ktoré ho do boja s Bartlom nepustilo.

V ringu jedinečnej organizácie ho tak pred koncom roka 2022 nahradil Robo Pukač. Pred gala FNC 4, ktoré sa bude konať 13.mája v Trnave je naplánovaná očakávaná odveta znova. Tá môže byť znova okorenená aj faktom, že sa obaja pred ich prvým stretom v MMA poriadne doťahovali na sociálnych sieťach. 

Lístky na turnaj Fight Night Challenge 4 sú dostupné v sieti predpredaj.sk. PPV si fanúšikovia budú môcť užiť prostredníctvom kvalitnej platformy na Oktagon.tv.