FNC 5 SA PRESÚVA DO TIPOS Arény – Zimný štadión Ondreja Nepelu. Tí z vás, ktorí už majú svoje lístky, dostanú od Predpredaj.sk email s novou stupenkou s ešte lepšími (drahšími) miestami a najlepším výhľadom.

Čaká nás ďalší celebritný ženský zápas! ExFarmárky pôjdu do seba už 13. mája

Po zápase Mirgová vs Aless potvrdili účasť v boxerskom zápase Monika Haklová a Dagmar Kubinová, ktoré si prešli reality šou Farma. Monika patrila medzi prvých súťažiacich, keď bojovala o výhru v druhej edícii markizáckej šou. Dagmar sledovali fanúšikovia v drsnejších podmienkach len pred pár týždňami.

V rámci už oznámených duelov sa konala zmena, ktorá sa týka nedávneho účastníka projektu z dielne Oktagon MMA, s názvom „Kdo přežije“ Nathana Dzabu. Ten sa stal oficiálnym náhradníkom za Kristiána Mesíčka, ktorý mal nastúpiť do odvety proti exfarmárovi Šimonovi Koleňovi.

Pre Nathana to bude už tretí zápas, keďže dva súboje už stihol absolvovať v klietkach Oktagonu a Clash of the Stars. V Oktagone prehral s Adamom Raiterom, no posledne sa mu podarilo naopak zvíťaziť nad Jakubom Smrekom v Clash of the Stars.

V máji sa v Trnave predstavia aj výnimoční boxeri, Viliam Tankó nastúpi proti Michalovi Takácsovi. Marián Mišalko si to rozdá s Filipom Hačkom a návrat do zápasového tempa čaká aj na skúseného kickboxera Pala Vaška, ktorého bude chcieť preveriť raper Dynamic.

Lístky sú dostupné v sieti predpredaj.sk, PPV bude k dispozícii na kvalitnej platforme Oktagon.tv priamo 13.5.2023.