FNC 5 SA PRESÚVA DO TIPOS Arény – Zimný štadión Ondreja Nepelu. Tí z vás, ktorí už majú svoje lístky, dostanú od Predpredaj.sk email s novou stupenkou s ešte lepšími (drahšími) miestami a najlepším výhľadom.
Fight Night Challenge

Fight Night Challenge prichádza so zmenami: Turnaj sa posúva, oznámený je aj nový hviezdny zápas! 

Jedinečná organizácia Fight Night Challenge pripravila pre fanúšikov už šiesty nezabudnuteľný športový event, na ktorom nebudú chýbať známe mená ako Frayer Flexking, Strýco Filip, Fučo či boxerský šampión Erik Tlkanec, ktorého preveria v netradičnom súboji traja oponenti. Z pôvodného termínu 6.4. sa turnaj presúva o pár dní neskôr na dátum 20.4.2024. 

FNC 6 sa bude ako naposledy konať v Bratislave, v priestoroch hokejového štadióna Tipos Aréna (Zimný štadión Ondreja Nepelu), kde minule organizátori vytvorili slovenský rekord návštevnosti na boxerskom turnaji. V rámci decembrovej edície podujatia prišlo obľúbených borcov osobne podporiť 5-tisíc fanúšikov. Tým sa naplnila stanovená kapacita, ktorú organizácia vyčlenila pre fanúšikov. 

FNC pridáva nové miesta na plochu a rovnako aj na tribúny. Lístky si priaznivci budú môcť zakúpiť v sume od 19 eur v sieti predpredaj.sk. 

„K zmene termínu sme pristúpili po konzultácii s vedením slovenskej extraligy. Z pôvodného dátumu 6.4. sme presunuli konanie turnaja FNC 6 na 20. apríla. V športe je treba nájsť porozumenie a konsenzus, aj preto sme sa rozhodli turnaj posunúť o pár dní, aby sme sa nedostali do stretu dátumov s hokejom.“ 

„Informáciu sme sa rozhodli komunikovať bezprostredne po rokovaniach, aby si naši fanúšikovia termín prehodili. Zakúpené lístky platia na nový termín. Veríme, že aj pre fanúšikov to je dostatočne skoro, aby si stihli spraviť voľný čas na nový termín,“ komentoval za organizáciu spolumajiteľ Eduard Gerek.

Zmena sa dotkne aj zverejnenej zápasovej karty, na ktorej pôvodný súboj Don Boss Bossov vs. Rendys nahradí stret výrazných postáv česko-slovenského MMA, ktorými sú Marek Bartl a Vlasto Čepo. „Teší nás, že sa môžeme priniesť zápas medzi Marekom a Vlastom v boxe. Ide o unikátny duel, v ktorom sa proti sebe postavia strikeri s bohatou bojovou minulosťou. Už tak kvalitnú kartu sa nám podarilo posunúť o ďalší stupeň vyššie,“ dokončil spoluzakladateľ FNC a majiteľ SFG Trnava.