FNC 5 SA PRESÚVA DO TIPOS Arény – Zimný štadión Ondreja Nepelu. Tí z vás, ktorí už majú svoje lístky, dostanú od Predpredaj.sk email s novou stupenkou s ešte lepšími (drahšími) miestami a najlepším výhľadom.
Filip Sulík

Filip Sulík pred odloženou premiérou vo Fight Night Challenge: Strach mám iba z jedinej veci…

Filip Sulík mal debutovať pod hlavičkou Fight Night Challenge už na decembrovom turnaji v Bratislave. Niekoľko dní pred samotným zápasom si ale nešťastne privodil zdravotné problémy a z ohláseného duelu musel nútené odstúpiť. Do ringu čoraz viac napredujúcej organizácie sa predsa len postaví, hoci s menším časovým odstupom. Na začiatku apríla bude súčasťou turnaja s poradovým číslom šesť.

Programátor a influencer žne v ostatných mesiacoch na sociálnych sieťach nemalú pozornosť. Servítku pred ústa si nekladie pri žiadnej téme a problém nemá predostrieť ani negatívny názor. Obuť sa už stihol do viacerých mien zo sveta internetu i šoubiznisu. „Som zvyknutý, že ľudia vravia, aby ma niekto vychoval alebo usmernil. Že padnem na hubu a podobne. Ja viem, čo robím a čo si môžem dovoliť. Nemyslím si, že ide o akýsi výsledok môjho ega či malej sebareflexie,“ reaguje na nenávistné komentáre voči svojej osobe Filip Sulík.

„Veci, ktoré robím, sú vyrátané. Nelietam v oblakoch, nemôžem hocikoho urážať. Ani zďaleka nekomentujem toľko ľudí, koľko by som vo svojom vnútri chcel,“ priznáva potomok hlavného predstaviteľa jednej zo slovenských politických strán. V ostatnom období zaujal okrem iného napríklad sporom s Imrichom „Baronom“ Štefánikom. Bývalý účastník reality šou Farma si s ním dokonca prišiel vyjasniť účty na invalidnom vozíku počas tlačovej konferencie. Samotný 28-ročný Bratislavčan si ale zo štipľavých poznámok na svoju adresu ťažkú hlavu nerobí: „Mal som veľmi sparťanskú výchovu. Som absolútnym opakom rozmaznaného. Som veľmi disciplinovaný a tvrdý človek. Ale je pravda, že veľa ľudí urážam, respektíve pomenúvam určité veci, ktoré iní nepomenúvajú.“

Na decembrovom podujatí v hlavnom meste si mal zmerať sily so Strýcom Filipom. Vzhľadom na všetky okolnosti s ním však napokon pôvodný súper v odloženom termíne zápasiť nechcel. Do ringu sa preto proti nemu postaví Miroslav Vlček. „Mnohých moje správanie irituje a on je zrejme jedným z tých. Keďže som komentoval aj jeho manželku Mikelu, je prirodzené, že asi voči mne nemá veľa sympatií,“ zamýšľa sa.

Filip Sulík už v rámci svojej prípravy stihol absolvovať niekoľko amatérskych zápasov. Turnaj rangu Fight Night Challenge je ale niečím neporovnateľne iným. „Mojím jediným strachom je psychika. Neobávam sa samotného zápasu, skôr toho, že budem pred toľkými ľuďmi. Je to pre mňa dosť záťaž, nikdy som niečo podobné nezažil. Už keď som mal duel pred zhruba sto ľuďmi, bolo to pre mňa veľmi náročné,“ hovorí o svojej potenciálnej slabine.