FNC 5 SA PRESÚVA DO TIPOS Arény – Zimný štadión Ondreja Nepelu. Tí z vás, ktorí už majú svoje lístky, dostanú od Predpredaj.sk email s novou stupenkou s ešte lepšími (drahšími) miestami a najlepším výhľadom.
Flexking, Strýco Filip

Flexking ako mäsiar, bitka farmára i duel jedného proti trom! Fight Night Challenge sa vracia do Bratislavy

Do ringu sa už po šiesty raz postavia známe tváre zo sveta sociálnych sietí, šoubiznisu, ale tiež športovej scény. Fight Night Challenge sa 6. apríla vráti do Bratislavy. Karta turnaja tentoraz ponúkne tucet zápasov. Divákov čaká napríklad historicky druhý ženský súboj v organizácii či exkluzívna novinka v podobe duelu jedného proti trom.

Kompletné zloženie zápasovej karty odhalili organizátori na štvrtkovej tlačovej konferencii, ktorá sa znovu konala v priestoroch bratislavského Konn Food Bar na Nivách. Ďalšie podujatie z produkcie Fight Night Challenge ponúkne už tradične nielen boxerské merania síl profesionálov, ale dá rovnako možnosť vyjsť mnohým známym osobnostiam z komfortnej zóny a okúsiť pocit boja.

Z kuchýň si na začiatku apríla priamo do ringu odskočia dvaja známi slovenskí kuchári. Daniel Hrivňák a Lukáš Palkovič sa radia k absolútnej slovenskej gastronomickej špičke. To, že na tanieri dokážu vykúzliť čary už neraz ukázali. Komu z menovaných sa ale podarí dostať svojho protivníka do varu tvrdými ranami?

Michal Mošpan, známy z reality šou Farma, je zatiaľ na pôde FNC neporazeným bojovníkom. Obrať ho o tento štatút bude chcieť raper prezývaný Dynamic. „Ja mu ukážem, čo je to cigánsky čardáš. Mám 105 kilogramov, ale na svoju váhu utancujem všetkých,“ sebavedomo prehlásil vlastným menom Josef Adam a o niekoľko momentov neskôr sa postaral o malý rozruch. Od súpera ho museli oddeľovať nielen členovia ochranky, ale aj elitný zápasník OKTAGON MMA Vlasto Čepo.

Odložená premiéra čaká na Filipa Sulíka. Syn hlavného predstaviteľa jednej z politických strán sa mal pôvodne predstaviť na decembrovom turnaji, ale plány mu zmarilo nešťastné zranenie. V hlavnom meste Slovenska mal vtedy čeliť Strýcovi Filipovi. Keďže ten o druhý pokus záujem nemal, zastúpi ho jeho posledný oponent Miroslav Vlček.

Príležitosť naskočiť do historicky druhého ženského duelu v organizácii dostali Ema Ferusová a Lenka Tejbusová. Protagonistky očakávanej konfrontácie uzavreli na minulom podujatí pred očami tisícok fanúšikov zaujímavú dohodu. Pokiaľ prehrá druhá menovaná, súperke bude musieť zaplatiť nájom a zohnať rodinné starožitné brnenie, ktorého hodnota sa má pohybovať v medziach desiatok tisíc eur. Ak ale bude odchádzať ako porazená Pimpinočka, verejne sa bude musieť ospravedlniť Borisovi Kollárovi za údajné klamstvá.

Po prvom zápase vo fackovaní na našom území prinesie Fight Night Challenge ďalšie raritné predstavenie. Na jednej strane barikády sa ocitne skúsený profesionál, na opačnú sa zasa postavia traja amatéri. Prikývnuť na nevídanú výzvu sa rozhodol šesťnásobný majster republiky v ťažkej divízii Erik Tlkanec. Elitného bojovníka sa pokúsi skoliť trojica Michal Kováčik, Patrik Rigodanzo a Patrik Lakatoš. Toto trio spája fakt, že všetci sa zanietene venujú cvičeniu a starostlivosti o vlastné telo. V ringu budú môcť byť naraz dvaja členovia trojčlenného tímu, pričom ak jeden potrebovať kedykoľvek doplniť zásoby kondície, môže sa s ďalším kolegom vystriedať.

Zlatým klincom celého večera bude stret medzi Flexkingom a Strýcom Filipom. Hlavný zápas je vypísaný vo váhovej kategórii do sto kilogramov. Rivali si na tlačovej konferencii pravidelne vymieňali štipľavé poznámky a napätie každou ďalšou minútou rástlo. Populárny raper dokonca prilial benzín do ohňa, keď pri staredowne na svojho soka vytiahol mäsiarsku zásteru a sekáč na mäso. Ani v tomto prípade nechýbala menšia roztržka.

KOMPLETNÁ KARTA FIGHT NIGHT CHALLENGE 6:

Michal Zátorský – Marián Mišalko

Róbert Rácz – Jindřich Janečka

Adam Berger – Juraj Kočí

Daniel Hrivňák – Lukáš Palkovič

Michal Mošpan – Josef „Dynamic“ Adam

Pavol „Pali Hari“ Vaško – Ján „Johnny“ Murcin

Marek „Fučo“ Fučík – Ján Strausz

Filip Sulík – Miroslav Vlček

Ema Ferusová – Lenka Tejbusová

René „Rendys“ Blahovský – Michal „Don Boss Bossov“ Ferenc

Erik Tresor – Daniel „Icko“ Klement

Erik Tlkanec – Michal „Mikefitko“ Kováčik, Patrik Rigodanzo, Patrik Lakatoš

Andreas „Flexking“ Stolárik – Filip „Strýco Filip“ Tóth