FNC 5 SA PRESÚVA DO TIPOS Arény – Zimný štadión Ondreja Nepelu. Tí z vás, ktorí už majú svoje lístky, dostanú od Predpredaj.sk email s novou stupenkou s ešte lepšími (drahšími) miestami a najlepším výhľadom.
Michal Mošpan, Dynamic

V strehu bola ochranka i Čepo! Na tlačovej konferencii Fight Night Challenge to vrelo

Už overené mená i nové tváre zo sveta športu či šoubiznisu. Fight Night Challenge sa už na začiatku apríla vráti s šiestym turnajom v rade. Organizácia opäť zakotví v hlavnom meste republiky, kde na fanúšikov čaká nálož dvanástich boxerských zápasov. Pred samotným podujatím bola na programe už tradičná tlačová konferencia, na ktorej to znovu vrelo.

Jedným z ťahákov večera bude stret mužov, ktorí už v ringu Fight Night Challenge bojovali. Michal Mošpan si zmeria sily s raperom Dynamicom. Papierové predpoklady pasujú do roly favorita druhého menovaného, ktorý má za sebou tucet amatérskych duelov. „Ak zápasník podcení súpera, automaticky je z toho prehra. Mám pred ním rešpekt, no do zápasu idem s cieľom zvíťaziť. Pretože chcem,“ odhodlane komentoval účastník reality šou Farma.

Medzi laná sa doposiaľ postavil dvakrát, pričom v oboch prípadoch odchádzal so zdvihnutou rukou. V Anglicku usadený český rodák pre neho ale bude doposiaľ najväčšou výzvou. Vlastným menom Josef Adam si pozíciu favorita uvedomuje. Potrebné sebavedomie mu nechýba. „Má výšku a stále ide dopredu. To môže byť mojou výhodou. Ja mu ukážem, čo je to cigánsky čardáš. Mám 105 kilogramov, ale na svoju váhu utancujem všetkých,“ okomentoval hudobník svojho nadchádzajúceho protivníka.

„Ja ťa naučím biť sa, ty mňa zasa tancovať,“ so smiechom reagoval na slová rivala Michal Mošpan. Bezprostredná reakcia prišla prakticky okamžite. „Ty ma môžeš naučiť maximálne dojiť kravy, farmár,“ podpichol oponenta reprezentant našich západných susedov.

Hoci si dvojica vymieňala pomerne pikantné názory, nikto neočakával staredown, aký o niekoľko momentov neskôr prišiel. Dynamic do súpera sotil a aj keď sa zdalo, že ochranka má situáciu pod kontrolou, šikovným manierom sa zo zovretia svojho strážcu vymanil a zaútočil opäť. Aby sa všetko dalo urýchlene späť do pokojnej atmosféry, na pomoc prišiel tiež obľúbenec fanúšikov a profesionálny bojovník Vlasto Čepo.