FNC 5 SA PRESÚVA DO TIPOS Arény – Zimný štadión Ondreja Nepelu. Tí z vás, ktorí už majú svoje lístky, dostanú od Predpredaj.sk email s novou stupenkou s ešte lepšími (drahšími) miestami a najlepším výhľadom.
Erik Tlkanec

Nevídaný zápas na slovenskej scéne, elitného boxera čaká veľká výzva: Jeden večer, traja súperi!

Po historicky prvom dueli vo fackovaní na našom území prinesie Fight Night Challenge ďalšie raritné predstavenie. Šiesty turnaj organizácie na začiatku apríla v Bratislave ponúkne netypickú konfrontáciu jedného proti trom. Jednu stranu barikády obsadí skúsený profesionál, na opačnú sa zasa postavia traja amatéri.

Zo strany organizácie doposiaľ nebolo komunikované, akým štýlom bude tento súboj prebiehať. Natískajú sa preto otázky, či budú v ringu naraz všetci štyria protagonisti alebo budú členovia trojčlenného tímu prichádzať na rad postupne zakaždým, ak jeden z nich v boji padne. Detaily odhalí Fight Night Challenge na blížiacej sa tlačovej konferencii.

Doposiaľ bolo odkryté iba meno profesionála, ktorý sa rozhodol prijať obrovskú výzvu. Hoci v jeho prospech budú hrať skúseností, za jeden večer musí skoliť trojicu rivalov. „Dejú sa veľké veci. Na FNC 6 sa predstavím aj ja. A nie v hocakom zápase, nastúpim proti trom súperom. Bude to niečo veľmi výnimočné a nové pre každého z nás. Mená protivníkov sa dozviete na tlačovej konferencii. Bude to brutálne,“ prihovoril sa fanúšikom prostredníctvom sociálnych sietí Erik Tlkanec.

Šesťnásobný majster Slovenska v ťažkej divízii je na domácej scéne dobre známym a najmä uznávaným menom. Na svojom konte má viac ako 127 meraní síl pod pravidlami postojových disciplín. Okrem toho je držiteľom modrého opasku v brazílskom jiu-jitsu.