FNC 5 SA PRESÚVA DO TIPOS Arény – Zimný štadión Ondreja Nepelu. Tí z vás, ktorí už majú svoje lístky, dostanú od Predpredaj.sk email s novou stupenkou s ešte lepšími (drahšími) miestami a najlepším výhľadom.
Filip Sulík, Strýco Filip

Filip Sulík predikuje duel so Strýcom: Do druhého kola vstúpi ako mŕtvy!

Turnaj Fight Night Challenge s poradovým číslom päť bude pre mnohých protagonistov premiérou v ringu organizácie. Do tejto kategórie spadá tiež dvojica Filip Sulík a Strýco Filip. Pre druhého menovaného pôjde dokonca o absolútne prvú skúsenosť s ostrým duelom v bojových športoch.

Nositeľ známeho priezviska Filip Sulík je synom bývalého ministra hospodárstva a zakladateľa jednej z politických strán Richarda Sulíka. Ako sa vôbec dostal k boxu? „Asi pred rokom si dal výzvu, že chcem mať zápas v klietke. Pretože čo je to za chlapa, ak nemal zápas v klietke? Časom sa to nejak preformovalo na ring, pretože postoj ma bavil viac ako zem. Už rok dosť tvrdo trénujem. Dlhšie som mal plán, aby to vyvrcholilo niečím obdobným,“ teší sa príležitosti.

Do nadchádzajúceho merania síl vstúpi so značnou výškovou výhodou a využiť môže rovnako väčšie rozpätie rúk. Duel však nemá stanovenú váhovú kategóriu a práve hmotnosť by mala byť benefitom jeho súpera. „Som presvedčený, že vyhrám. Je obrovský, verím tomu, že má silnú ranu. Ak však budem ľahký na nohách, neviem si predstaviť, ako by ma trafil, keďže som vyšší i rýchlejší. Prvé kolo na mňa bude tlačiť a pokiaľ to ustojím, do druhého vstúpi ako mŕtvy, nedokáže ani udržať ruky hore,“ prezradil svoju predikciu Filip Sulík.

Filip Tóth, všetkými známy skôr pod prezývkou Strýco Filip, je obľúbeným moderátorom, rečníkom a komikom v jednej osobe. Na decembrové meranie síl sa pripravuje pod vedením skúseného Mateja Királyho. „Často sparujeme. Už mi cez helmu zlomil nos, letel som cez celú klietku. Bijú ma tak, že po každom tréningu si doma myslím, že mám otras mozgu,“ hovoril s humorom sebe vlastným populárny recenzent v oblasti gastro priemyslu.

Na septembrovú tlačovú konferenciu si so sebou priniesol dva hamburgery a pri staredowne si z jedného schuti odhrýzol. Sústo ponúkal neúspešne aj svojmu konkurentovi. Filip Sulík sa mal v minulosti na sociálnych sieťach do svojho oponenta posmešne obuť, pričom táto téma neostala opomenutá ani pred objektívmi kamier. Dvojica si ale všetko vyrozprávala v medziach humoru.

Fight Night Challenge 5 je na programe 2. decembra vo vynovenej bratislavskej NBC aréne na Pasienkoch. Hlavný zápas celého večera zaobstará známy petržalský raper Momo a bývalý hokejista NHL Marcel Hossa. Chýbať nebudú ani ďalšie známe tváre ako napríklad Priscilla Versluis, Alexander Cverna či Filip Sulík. Kompletnú kartu nájdete po kliknutí TU. Vstupenky sú v predaji v sieti predpredaj.sk.