FNC 5 SA PRESÚVA DO TIPOS Arény – Zimný štadión Ondreja Nepelu. Tí z vás, ktorí už majú svoje lístky, dostanú od Predpredaj.sk email s novou stupenkou s ešte lepšími (drahšími) miestami a najlepším výhľadom.
Ján Murcin, Michal Mošpan

Murcin i Mošpan naposledy rozdávali tvrdé ukončenia: Uvidíme ďalší expresný knokaut? 

Vzájomný zápas si dohodli už na tlačovej konferencii po turnaji v Trnave. Prvý ostrý kontakt s bojovými športami nakopol Jana Murcina a Michala Mošpana natoľko, že okamžite chceli absolvovať ďalšiu výzvu. Dvaja tvrdí muži sa proti sebe postavia už 2. decembra na Fight Night Challenge 5 v Bratislave.

Iniciátorom tejto konfrontácie bol práve druhý menovaný. Rodák z východného Slovenska potreboval iba 28 sekúnd na to, aby ukážkovým pravým hákom poslal k zemi Branislava Martanoviča. „Pri prvom súperovi som sa príliš nezapotil,“ menoval Michal Mošpan dôvod, prečo sa medzi laná rozhodol pozvať ďalšieho konkurenta. 

„Popravde, nečakal som, že to ukončím takto expresne. Ale veľmi ma to potešilo a zároveň nakoplo do ďalšieho zápasu. Verím, že tentokrát to bude ešte rýchlejšie,“ sebavedomo vyhlásil účastník a finalista reality šou Farma, ktorý svojho rivala neváhal viackrát podpichnúť. 

Jan Murcin ale napriek tomu žiadnu nenávisť necíti. „S každým sa snažím vychádzať. Ide iba o to, že z jeho strany je cítiť neúctu,“ predostiera svoj pohľad. Známy TikToker naposledy svojho oponenta Ivana Lipkovicsa taktiež nešetril. Počas úvodnej minúty ho dvakrát poslal do počítania, pričom neinkasoval žiadnu ranu. 

Ako sám priznáva, šanca vstúpiť do ringu mu dala omnoho viac, než sa na prvý pohľad zdá. „Box mi zachránil život. Mával som vysoký tlak, problémy so srdcom. Dalo mi to inšpiráciu, že môžem dokázať aj niečo iné ako iba zdvíhať činky. Schudol som tridsať kíl, stále sa učím techniku. Každý deň je pre mňa motiváciou,“ priznáva obľúbený influencer. 

Fight Night Challenge 5 je na programe 2. decembra vo vynovenej bratislavskej NBC aréne na Pasienkoch. Hlavný zápas celého večera zaobstará známy petržalský raper Momo a bývalý hokejista NHL Marcel Hossa. Chýbať nebudú ani ďalšie známe tváre ako napríklad Priscilla Versluis, Alexander Cverna či Filip Sulík. Kompletnú kartu nájdete po kliknutí TU. Vstupenky sú v predaji v sieti predpredaj.sk.