FNC 5 SA PRESÚVA DO TIPOS Arény – Zimný štadión Ondreja Nepelu. Tí z vás, ktorí už majú svoje lístky, dostanú od Predpredaj.sk email s novou stupenkou s ešte lepšími (drahšími) miestami a najlepším výhľadom.
Filip Hačko, Jozef Koller

Hačko pred súbojom mladých talentov: Koller by medzi profesionálmi nepochodil!

Fight Night Challenge dáva nielen príležitosť okúsiť veľkú výzvu celebritám, ale rovnako priestor ukázať sa mladým talentom. Decembrovú kartu v hlavnom meste republiky odštartuje meranie síl medzi Jozefom Kollerom a Filipom Hačkom.

Druhý menovaný je národným šampiónom. Na profesionálnej úrovni už úspešne absolvoval dva konfrontácie. Stále iba 20-ročný perspektívny boxer neustále napreduje a nie nadarmo je označovaný za jednu z najväčších nádejí Slovenska. „Zmenila sa mi príprava, trénujem hlavne vo viedenskom Hiro Gym. Je to pre mňa síce niečo úplne nové, ale som spokojný a cítim zlepšenie.“

Na domácej pôde v Trnave naposledy zdolal 2:1 na body Mariána Mišalka, dvojnásobného účastníka majstrovstiev Európy. Tentokrát sa mu do cesty postaví ďalšia nádej v podobe Jozefa Kollera. „Poznám ho, keďže dávnejšie sme spolu sparovali. Budem boxovať na dĺžku, skúsim tiež blízky boj, som pripravený robiť všetko a tlačiť. Myslím, že to na neho bude fungovať,“ prezradil kúsok zo svojho plánu Filip Hačko.

„Nie je pre mňa príliš zaujímavý. Má za sebou o trochu viac duelov ako ja, pripísal si aj slušné výhry, no vôbec si nemyslím, že sme na rovnakej úrovni,“ hovorí na margo svojho nadchádzajúceho vyzývateľa. Reprezentant bratislavského Gobola Gym je z pohľadu zápasovej praxe o čosi skúsenejším bojovníkom, no rola papierového favorita by mala patriť Filipovi Hačkovi. „Samozrejme, je šikovný, ale štýlovo pripomína skôr amatérskeho boxera. Medzi profesionálmi by nepochodil,“ predostiera svoj pohľad šikovný Trnavčan.

Fight Night Challenge 5 je na programe 2. decembra vo vynovenej bratislavskej NBC aréne na Pasienkoch. Hlavný zápas celého večera zaobstará známy petržalský raper Momo a bývalý hokejista NHL Marcel Hossa. Chýbať nebudú ani ďalšie známe tváre ako napríklad Priscilla Versluis, Alexander Cverna či Filip Sulík. Kompletnú kartu nájdete po kliknutí TU. Vstupenky sú v predaji v sieti predpredaj.sk.