FNC 5 SA PRESÚVA DO TIPOS Arény – Zimný štadión Ondreja Nepelu. Tí z vás, ktorí už majú svoje lístky, dostanú od Predpredaj.sk email s novou stupenkou s ešte lepšími (drahšími) miestami a najlepším výhľadom.
Rytmus

Na kartu turnaja FNC 5 pribudol ďalší zápas: Markizácky herec verzus známy influencer!

Zmenou dejiska to neskončilo. Karta turnaja Fight Night Challenge 5 mala pôvodne pozostávať z jedenástich duelov, napokon ale na zoznam pribudol ďalší. Začiatok decembra ponúkne v bratislavskej Tipos Aréne stret dvoch známych mladíkov, ktorí už skúsenosti s bojovými športmi majú!

Juraj Kočí problém s objektívmi kamier a fotoaparátov nemá. Verejnosti je známy z obľúbeného markizáckeho seriálu Pán Profesor. Okrem toho sa úspešne venuje modelingu. „Boxujem, zhruba rok a pol sa tomu venujem ako hobby,“ prezrádza jeden z nových účastníkov turnaja. Svoje schopnosti zdokonaľuje v bratislavskom Lokša Boxing Gym. „O svoju tvár sa nebojím, občas mám aj monokle. Keď idem fotiť, vždy ma namaľujú, takže mi to nevadí,“ hovorí s úsmevom.

Proti nemu sa medzi pletivá postaví influencer známy pod prezývkou Astrálny Potápač. Na sociálnej sieti Instagram má vytvorenú fanúšikovskú základňu z vyše 16-tisíc sledujúcich. Svojich fanúšikov pravidelne baví formou zábavných videí či obrázkov. Aj on už disponuje skúsenosťami s kontaktným športom. „Viac ako dva roky som sa venoval MMA. Túto výzvu som prijal preto, že ma to dosť bavilo a prišla príležitosť na zápas. Je to pre mňa nová skúsenosť,“ vraví odhodlane Franko Trantalič.

Fight Night Challenge 5 je na programe už 2. decembra v bratislavskej Tipos Aréne. Hlavný zápas celého večera zaobstará petržalský raper Momo a bývalý hokejista NHL Marcel Hossa. Chýbať nebudú ani ďalšie známe tváre ako napríklad Priscilla Versluis, Barón či Filip Sulík. Kompletnú kartu nájdete po kliknutí TU. Vstupenky sú v predaji v sieti predpredaj.sk.