FNC 5 SA PRESÚVA DO TIPOS Arény – Zimný štadión Ondreja Nepelu. Tí z vás, ktorí už majú svoje lístky, dostanú od Predpredaj.sk email s novou stupenkou s ešte lepšími (drahšími) miestami a najlepším výhľadom.
Frayer Flexking, Adam Štrba

V premiérovej časti relácie z dielne FNC to poriadne iskrilo: Medzi Flexkingom a Tresorom lietali ostré slová!

Nič si nedarovali! Už o necelý mesiac sa v bratislavskej Tipos Aréne uskutoční piate podujatie organizácie Fight Night Challenge (FNC). K najväčším ťahákom nabitej karty budú patriť aj zápasy Frayer Flexking vs. Adam Štrba a Erik Tresor vs. Adam Berger. Práve títo štyria borci sa spolu stretli v prvej epizóde relácie FACE-OFF, ktorú moderoval obľúbený Patrik Rytmus” Vrbovský s legendárnym zápasníkom Attilom Véghom.

FNC naberá čoraz viac na popularite a pre svojich fanúšikov sa preto snaží prinášať exkluzívny obsah aj mimo ringu. Z toho dôvodu vznikol projekt FACE-OFF, ktorý má za sebou vydarenú premiéru. Štyria bojovníci si namiesto vymieňania odkazov prostredníctvom sociálnych sietí, povedali veci priamo do očí.

Najaktívnejší bol raper Frayer Flexking, ktorý sa nevenoval len svojmu nadchádzajúcemu súperovi, ale oprel sa aj Erika Tresora. Celý konflikt pritom začal už v backstagei. „Niekto o mne niečo rozpráva a vypisuje na internete, no potom keď má dôjsť na činy tak sa v podstate nič nestane,” chytil sa ako prvý slova Flexking. Tresorova reakcia na seba ale nenechala dlho čakať: „Prídeš za mnou, že udri ma a pôjdeš do p**e z organizácie. Ty ma provokuješ a dobre si uvedomuješ, že ti nemôžem nič urobiť. Od začiatku mi bolo jasné, že ty do zápasu nenastúpiš. Ty si najväčší na Instagrame, ale v reálnom svete na to nemáš. Jednoducho buď ticho a nič sa nedeje. To je celé.”

Samozrejme, tým to medzi nimi neskončilo. Vzájomne sa obviňovali, kto koho ohovára na sociálnych sieťach a kto to celé začal. Ich nevraživosť by rozlúskol jedine vzájomný zápas. V tejto otázke sa však ich názory rozchádzajú. Obaja sa síce chcú proti sebe postaviť, no zatiaľ čo Erik by do ringu išiel pokojne aj hneď, Frayer priznáva, že ešte potrebuje viac potrénovať. Táto odpoveď ale vyústila do ďalšej slovnej prestrelky. Tú ukončil až moderátor “Rytmus”, ktorý radšej navrhol zmenu témy.

Svojho najbližšieho vyzývateľa Adama Štrbu chcel Flexking rozhodiť predovšetkým tričkom, na ktorom bola vytlačená jeho fotografia v zahanbujúcej polohe. Úspešný influencer však na jeho vystúpenie reagoval s úsmevom a pokorou.

Čo Štrba očakáva od súboja s Flexkingom? Aký vzťah má Berger s Tresorom? Čo prezradil Bergino o svojich zdravotných problémoch? Odpovede nájdete na tieto otázky a omnoho viac nájdete vo videu!