FNC 5 SA PRESÚVA DO TIPOS Arény – Zimný štadión Ondreja Nepelu. Tí z vás, ktorí už majú svoje lístky, dostanú od Predpredaj.sk email s novou stupenkou s ešte lepšími (drahšími) miestami a najlepším výhľadom.
Pali Hari, Johnny

Organizátori mali čo robiť! Vyhrotený staredown sa nezaobišiel bez drámy

Podujatie Fight Night Challenge 6 sa nezadržateľne blíži a medzi účastníkmi to naozaj vrie. Dôkazom toho je aj najnovší diel zo série FACE OFF, v ktorom bojovníci dostali možnosť svojich súperov slovne konfrontovať. Tentokrát to však nezostalo len pri rozprávaní. Pri záverečnom staredowne sa totiž zápasníci do seba bezhlavo pustili.

Jedným z účinkujúcich bol Pali Hari aka Pavol Vaško, ktorý je štvornásobný majster Slovenskej Republiky v kickboxe. Vo FNC sa predstavil už na predošlom turnaji, kde na body prehral so stand-up komikom Fučom. Tentokrát si zmeria sily s Jánom „Johnnym“ Murcinom, ktorý sa tiež predstavil na minulom podujatí, kde však v atraktívnej trojkolovej bitke prehral s Michalom Mošpánom.

Počas spomínaného rozhovoru si borci nevymenili veľa negatívnych narážok, skôr naopak. Vyhrotilo sa to až na záverečnom staredowne, kde Johnny strčil do svojho protivníka, ktorý následne spadol na zem. Vaško si však hneď po postavení išiel pre odplatu. Súpera chytil za hlavu a naznačil, že mu chce uštedriť koleno na tvár, čo sa mu však nepodarilo. Borcov od seba po chvíľke oddelili. Obaja ukázali, čo od nich môžeme v ringu čakať, a že pôjde o veľmi napínavý stret, v ktorom nechajú všetko.

V ringu sa stretnú už v sobotu 20. apríla v bratislavskej Tipos Aréne. Na karte sa predstavia aj Flexking, Strýco Filip, Čepo, Bartl, Fučo a ďalší. Dôjde aj k veľmi netradičnému stretu troch proti jednému, v ktorom bude Erik Tlkanec čeliť obrovskej výzve. Posledné desiatky vstupeniek ostávajú k dispozícii v sieti predpredaj.sk. Dianie počas celého večera je možné sledovať aj formou PPV vďaka JOJ PLAY. Budeš pri tom?