FNC 5 SA PRESÚVA DO TIPOS Arény – Zimný štadión Ondreja Nepelu. Tí z vás, ktorí už majú svoje lístky, dostanú od Predpredaj.sk email s novou stupenkou s ešte lepšími (drahšími) miestami a najlepším výhľadom.

Ostrá odveta Tommy Zold vs Marián Mišalko sľubuje kvalitný boxerský boj!

Tommy Zold patrí medzi najúspešnejších slovenských boxerov, ktorý trénuje v OFA Gym Bratislava. Osemnásobný slovenský šampión sa pripravuje na odvetu s talentovaným mladíkom Mariánom Mišalkom, s ktorým v prvom zápase remizoval. „Spravili sme vtedy dobrú šou, ale bolo to vyhlásené ako remíza. Mal som tvrdší prejav, silnejšie údery, viac som si držal stred ringu, viac som robil zápas ja a jemu vyšli možno dva údery,“ konštatoval Tommy.

„Ja neviem či je raper, alebo boxer. Podľa mňa sa nedá sedieť na dvoch stoličkách,“ hodnotil Zold začínajúcu rapovú kariéru svojho oponenta. „V prvom zápase to za mňa nebolo na remízu, posledné kolá patrili mne. Tommyho Zolda vnímam ako preceňovaného boxera. Kto je on aby im určoval, že si mám vybrať. Milujem oboje (rap, box), ale v prvom rade som boxer, milujem to. Hudbu robím, lebo ju tiež ľúbim a to je celé,“ reagoval Mišalko.

Tommyho Zolda živí čisto box, keďže okrem toho, že úspešne zápasí, je aj osobným trénerom a medzi jeho klientov patrí aj úspešný raper a hobby boxer Rytmus. Marián Mišalko okrem boxu chodí pravidelne do práce, kde vykonáva manuálne náročnú činnosť. „Pracujem na stavbe s otcom, popritom trénujem a robím hudbu. Do práce chodím každý deň do tretej, zvyčajne si pred tréningom zabehám a po práci chodím na tréningy,“ prezradil rodák z Bratislavy.