FNC 5 SA PRESÚVA DO TIPOS Arény – Zimný štadión Ondreja Nepelu. Tí z vás, ktorí už majú svoje lístky, dostanú od Predpredaj.sk email s novou stupenkou s ešte lepšími (drahšími) miestami a najlepším výhľadom.

Rytmus bude čeliť ďalšej celebrite! Je to cesta k finále, ktorým to celé ukončím…

Najúspešnejší slovenský raper Rytmus sa znova postaví do ringu Fight Night Challenge. Tentoraz bude jeho súperom zahraničná celebrita, konkrétne z Maďarska, ktorou je raper Curtis.

Rytmus už v predchádzajúcich súbojoch bojoval v boxe s raperom Marpom, zápasníkom Gáborom Borárosom a raperom Molochom. Jeho štvrtý súboj bude pikantný aj z toho pohľadu, že výsledok bude zaujímať okrem Slovenska a Česka aj fanúšikov z Maďarska.

Curtis je bývalým futbalistom, ktorý hrával v prvoligovej Ujpésti. Neskôr sa bývalý útočník zameral na rap, v ktorom zbiera úspechy. Aktuálne sa radí medzi celebrity, ktoré maďarská verejnosť veľmi dobre pozná. Nedávno sa zúčastnil aj televíznej šou na štýl Survivor, v ktorej sa dostal do finále. Boxu sa venuje od malička. „Zápas ešte nemal, no chcel si vyskúšať ako chutí súboj s niekým, kto rovnako ako on nie je boxeristom a má silné meno,“ konštatoval Attila Végh.

„Tento zápas beriem ako pravidelnú verejnú výzvu a proces k nejakému finále, ktorým to celé ukončím. Iný bude v tom, že súper je ťažká váha a je aj o dosť vyšší. Bude to nová skúsenosť. Zameriavam sa na to, aby som bol dobrý po fyzickej a mentálnej stránke, lebo o ničom inom to u hobby boxera nie je,“ odpovedal Rytmus na otázky pred jeho štvrtým zápasom.

Okrem Rytmusa a Curtisa sa v ringu Fight Night Challenge v Brne predstaví aj raperka Aless, ktorá si to v pästnom súboji rozdá so speváčkou Dominikou Mirgovou. V ďalšom celebritnom dueli nastúpi proti svetovo uznávanému hudobníkovi Martinovi Valihorovi raper Erik Tressor. Lístky sú dostupné v sieti predpredaj.sk. Príď si vychutnať jedinečnú boxerskú šou 27.12.2022 do Zoner BOBYHALL v Brne!